DRUMMING NEWS

TrutnOFF BrnoON volá: „Jožin z Bažin vyleze ze Sluneční řeky!“

12. 5. 2022

Nad brněnskou Střelnicí zazní syrový rock, punk, underground, cimbálovka ale i hit „Brno je zlatá loď“. Obohatí jej britští rockeři Reef či Banjo Band Ivana Mládka 

Tož, vybubnováváme...

Jožin z Bažin vyleze ze Sluneční řeky! Naše setkání 18. - 21. 8. obohatí britští rockeři a naši miláčci REEF, ale i Banjo Band Ivana Mládka, kteří se po letech vrací na naši horkou půdu. A vše svým crazy funky roztančí Monkey Business... See You...! Lístky do 20.5. za Velikonoční cenu. 

Nad brněnskou Střelnicí zazní syrový rock, underground, punk, cimbálovka ale i hit „Brno je zlatá loď“. Vedle kultovních Sisters of Mercy nebo The Subways na našem Pow-wow vystoupí také britští rockeři REEF, funkoví Monkey Business, ale i legendární Ivan Mládek či bluegrassový král Robert Křesťan s Druhou trávou. Jožin z bažin vyleze třetí srpnový víkend ze Sluneční řeky, a na Střelnici se tak ozve nejen rock 'n' roll, underground a rockově elektronická temnota, ale i legrace a písničky, které mnozí známe od dětství. 

více zde...

THE SISTERS OF MERCY

27. 4. 2022

Sestry nás provedou temnými zákoutímu undergroundu prolínajícího se s popem, protkanými temností a elektronikou, která jejich hudbě dodává současný zvuk. Kult nad kulty! Těšíme se... a co Vy?

více zde...

Festival TrutnOFF BrnoON bude věnován míru a svobodě Ukrajiny. Oznamuje i další kapely. Vedle Sisters of Mercy jej podpoří The Subways, Mutanti nebo cimbálovka. Festivalový kmen postiženým válkou na Ukrajině nabídl i vlastní ubytování

1. 3. 2022

Freedom Ukraine

Festival TrutnOFF BrnoON, který se před třemi lety po sporech s místní radnicí přestěhoval z Trutnova do Brna, se uskuteční od 18. do 21. srpna Na Střelnici a bude věnován míru a svobodě Ukrajiny. Vedle již oznámených The Sisters of Mercy či Anety Langerové zveřejňujeme další kapely. Přijedou indie rockový The Subways, premiérově zde vystoupí slovenská punková legenda Davová psychóza, čeští rappeři Mutanti hledaj východisko nebo moravská cimbálovka.

Dnes již z většiny dívčí britská kapela The Subways vzkazuje

"Když jsme slyšeli, že TrutnOFF BrnoON Open Air Festival je tento rok věnovaný Ukrajině, znovu jsme se do nich zamilovali. Stoprocentně stojíme za lidem Ukrajiny a za jejich bojem proti invazi sil Putinova autoritářského režimu.
Hodně lásky, The Subways“.

více zde...

TrutnOFF BrnoON oznamuje první kapely. Přijedou Sisters of Mercy, undergroundové legendy, ale i Aneta Langerová. Festival v srpnu obohatí Rybova mše vánoční

9. 2. 2022

Jedna z nejstarších nejen rockových přehlídek u nás, TrutnOFF BrnoON, která se před třemi lety po sporech s místní radnicí přestěhovala do Brna „Na Střelnici“, se letos opět uskuteční tradičně okolo výročí sovětské okupace od 18. do 21. srpna a vybubnovává první kapely. V čase pandemie se festival uskutečnil „době navzdory“ a počtem účinkujících se stal největší přehlídkou covidového léta 2020 i 2021. Na jeho půdu se letos vrací i zahraniční hosté. Známá přehlídka s vyhlášenou specifickou atmosférou, která navazuje na mnohaletou tradici srpnových „indiánských“ setkání v podhorském Trutnově, nezapírá ani na „nových lovištích“ své undergroundové kořeny a potvrzuje svoji rozmanitou dramaturgii. Vedle anglických Sisters of Mercy zde premiérově vystoupí Aneta Langerová nebo proběhne Rybova mše vánoční.

více zde...

Vánoční dárek pod stromeček - vstupenky na Pow-wow

13. 12. 2021

Vážení a milí, poprvé v naší osmatřicetileté historii otevíráme již k Vánocům předprodej vstupenek na naše Pow-wow k potěšení a obdarování vašich blízkých. Za nejvýhodnější kožky a s vizi zahraničních kapel, které v příštím roce oblaží v pandemických letech půstu naše ležení svýmí rytmy. See You... pokojné a požehnané Vánoce!

více zde...

další aktuality »

VIDEO and others ...

 

mfdnes

 dedication