DRUMMING NEWS

Vybubnováváme a rozesíláme pohled s dalším pětilístkem ke 40 letům našeho pow-wow...

14. 2. 2024

Lístky za přátelských 1900 kůží! Po osmi letech se do našeho ležení vrací David Koller a poprvé před našimi horskými wigwamy zahraje milá Bára Hrzánová s cikánsko gadžovskou kapelou Bachtale Apsa. Naopak, chybět nesmí Garage s "božským" Tonym, SPS či navrátivší se tvrdé riffy Cocotte Minute.
Vítejte! Těšíme se...

více zde...

První čtyřlístek k novému roku...

1. 1. 2024

PF 2024 a pohled s prvním čtyřlístkem našeho Pow wow a přáním všeho dobrého. Opatrujte se!

P.S.: Lístky v Zimní edici stále za přátelskou cenu 1900 kůží. Děkujeme!

více zde...

Tam-Tamy vybubnováváme: 40th TrutnOFF roztančí Flogging Molly!

18. 12. 2023

V čase třetí adventní neděle vystřelujeme šípy s radostnou zvěstí. Když oslava, tak s divokým tancem! Naše Pow-wow ke 40 letům roztančí Flogging Molly. A když oslava, tak s energickým koncertem hned na její začátek, jak se sluší a patří na správný bujarý večírek. Navíc c tradičním irsko punkovém nádechu. Bude se tančit, zpívat, stoly se prohýbat a nadskakovat jak v nejlepší hospodě na periférii. Další kapely z našich lovišť budou následovat...

více zde...

TrutnOFF bude! Vystřelujeme šípy s datumem...

1. 12. 2023

Jak bylo prozrazeno v Ušáku Jaromíra Bosáka pow-wow bude!

K první adventní neděli vystřelujeme šípy s datumem letošního setkání. Zároveň zahajujeme předprodej vstupenek - Christmas edition, za nejnižší a přátelskou Vánoční cenu. Trutnoff bude ve znamení oslav 40 ti let od prvního pokusu o nezávislý festival.

Při druhém Adventu vybubnujeme první letošní domácí kapely včetně jedné zpoza Velké vody. Děkujeme za podporu.

více zde...

TRUTNOFF OPEN AIR FESTIVAL 17. 8. - 20. 8. 2023 setkání radosti a sounáležitosti! Děkujeme!

18. 9. 2023

Děkujeme. Wakan-Tanka! "Byl to návrat ve velkém stylu. Jako by těch sedm let ani nebylo," napsal známý hudební publicista Ondřej Bezr na stránkách LN, 22. srpna 2023. A úvod své recenze doplnil slovy: "Po přesně tolika letech se totiž legendární akce vrátila "domů", do trutnovského areálu Na Bojišti. A jestli lze v českém festivalovém provozu letošního léta něčemu udělit titul Comeback roku, je to právě tato událost."

Právě před měsícem probíhalo naše setkání. A my děkujeme všem za naplněné 4 dny míru, přátelství a souznění. Bez vás by nebyly. Byl to festival radosti a sounáležitosti. Bylo to silné a neočekávané. Návrat prodchnutý úsměvy a potěšením ze setkání. Radost, která patří ke každému srdečnému shledání. Jak říkal Magor: "Ten festival, to je manifestace radosti". Jeho slova byla naplněna.
 

více zde...

další aktuality »

VIDEO and others ...

 

mfdnes

 dedication