DRUMMING NEWS

Nová aktualita

1. 9. 2021

Malé ohlédnutí a sumasumárum k našemu Pow-Wow očima hudebního publicisty Ondřeje Bezra z Lidových novin

více zde...

22. 8. 2021

Ondřej is King, duch festivalu je silný a Vám děkujeme za vše...!

Ukládáme kmenové propriety, ale pospolitost setkání zůstává. Bylo to skvělé a silné! Postupně začneme přinášet momentky z jednotlivých dnů našeho Pow-Wow. Zde Ondřej Havelka and MELODY MAKERS. Slovy jednadvacátého srpna: Buďte s námi, jsme s vámi...! See You... 18. - 21.8. 2022. (foto: Geronimo)

více zde...

17. 8. 2021

Hravý TrutnOFF BrnoON. Zakázaná svatba, Rybova mše v srpnu, setkání Psích vojáků. Festival podpořila kancelář slovenské prezidentky Zuzany Čaputové

Vážení a milí,

Festival TrutnOFF BrnoON se uskuteční ve svém tradičním termínu o tomto víkendu 20. až 22. srpna v Brně Na Střelnici, bude mít nejen hudební program s padesáti kapelami s širokým žánrovým rozpětím, ale opět i hravý a mimohudební přesah. V jeho rámci se uskuteční Rybova mše v srpnu, ale i velká svatba, řada debat na společenská témata. Po více než dvaceti letech se zde setkají i původní členové kultovní kapely Psí vojáci. Na festivalu, jehož kořeny sahají do první poloviny osmdesátých let, vystoupí mimo jiné Pražský výběr, J.A.R., Visací zámek, Vltava ale i Ondřej Havelka a Melody Makers nebo cimbálovka a romské kapely Bachtale Apsa s Bárou Hrzánovou a Terne Čhave. Festival neboli Pow-Wow podpořila kancelář slovenské prezidentky Zuzany Čaputové.

více zde...

10. 8. 2021

Žluté poselství, střípky jednotlivých dnů a plakát s letošním programem
 

Vážení a milí,

posíláme k Vám střípky s rozpisem vybraných kapel na jednotlivé dny. Těšíme se…. Děkujeme za další šíření do spřátelených i vzdálených teritorií. Díky za podporu.

See You u Sun River mezi stromy a dobrými travami. Otevření areálu v pátek 20.8. v 12:00, zahájení programu v 14:00. Neoficiální začátek ve čtvrteční podvečer 19.8.

  

více zde...

20. 7. 2021

lidovky.cz: Festival TrutnOFF BrnoON bude věnován postiženým tornádem, zve je zdarma

Hudební festival TrutnOFF BrnoON, který se uskuteční v tradičním termínu 20. až 22. srpna, bude letos věnován postiženým tornádem na Moravě. Lidem ze zasažených oblastí se pořadatelé na základě osobní zkušenosti rozhodli poskytnout na celý festival vstup zdarma.

více zde...

další aktuality »

VIDEO and others ...

mfdnes

 dedication