Ikona mobilního menu
20.8 - 23.8. 2020 TRUTNOFF Open Air Věnování festival Trutnov 2016
BUY TICKETS TICKET LINE +420 608 711 710

DRUMMING NEWS

Jubilant TrutnOFF oslaví Den nezávislosti Ukrajiny. Přijede folk elektronická Go_A, ale i punková legenda UK Subs a v premiéře Tomáš Klus

3. 7. 2024


"Fotr všech festivalů", legendární TrutnOFF, který se loni po sedmi letech vrátil z moravského exilu do domovského Trutnova, vybubnovává s příchodem prázdnin a ke svým čtyřicetinám další kapely. Na festivalovém setkání, které se uskuteční v tradičním termínu od 22. do 25 srpna, proběhne i oslava Dne nezávislosti Ukrajiny. Její součástí bude vystoupení finalistů Eurovize, folk elektronické skupiny Go_A z Ukrajiny. Koncert a oslavy proběhnou poté, co trutnovská radnice podporu odsunula, za pomoci mecenáše Karla Janečka. Program doplní punková legenda UK Subs a poprvé se na festivalu objeví Tomáš Klus. Na čtyřdenní přehlídce, která se odehraje na trutnovském Bojišti, vystoupí na šedesát kapel "od Bacha po Vlacha", tedy jak je pro trutnoffské pow-wow typické - širokého žánrového rozpětí.

více zde...

Žluté poselství se šíří krajinou. Hudební i nehudební program Wakan-Tanka! See You...!

25. 6. 2024

Tam-tamy duní, kouř stoupá... Dovolujeme si k Vám zaslat 80 procent z programu pestrobarevné čelenky letošního jubilejního setkání, které bude věnováno Výboru na obranu nespravedlivě stíhaných (VONSu), rockerovi Shane MacGowanovi, básníku Pavlu Zajíškovi a knížetio Karlu Schwarzenbergovi.

 

Magické kouře zpod hor se žlutým poselstvím ke čtyřicátinám festivalu přinášejí hudební i nehudební program. Wakan-Tanka!   

 

více zde...

Vstupenky do pátku a prvního letního dne 21. června za přátelských 1990 kůží!

17. 6. 2024

Hau hau kola, Toniktuka he!

S přáním slunečných dní a s dovolením jeden Tam - Tam ke vstupenkám. Čtyřdenní lístky SPRING EDITION jsou nyní za mimořádně přátelskou cenu 1990 kůží, symbolicky připomínající první ročník ve svobodných časech. Od prvního letního dne 21.6. si jej v SUMMER EDITION bude možné pořídit za 2100 kůží. Tradičně platí, že při objednání devíti lístků se dostává desátý zdarma.

Příští týden rovněž vybubnujeme další přírůstky do pestrobarevné mozaiky našeho pow-wow. Také oznámíme i vystoupení kapely v souvislosti s Dnem nezávislosti Ukrajiny, který připadne na sobotu 24.8., ale i střípky z nehudebního programu, který stvrzuje naše setkání. TrutnOFF a čtyřicet let od prvního pokusu o nezávislý a svobodný festival v nesvobodných časech.

Welcome!
See you later... !
Wakan Tanka!

více zde...

TrutnOFF přitvrzuje i roztančí: hardcoroví Walls of Jericho, Ondřej Havelka s orchestrem, Plastici, ale i Michal Horák a MIG 21 rozšiřují pestrobarevný program

19. 4. 2024

Vážení a milí,
legendární festival TrutnOFF, který letos oslaví 40 let, se po loňském úspěšném návratu z moravského exilu uskuteční v tradičním termínu od 22. do 25 srpna opět na trutnovském Bojišti a oznamuje další zahraniční i tuzemská jména. K již dříve ohlášené největší legendě britské nezávislé scény Jesus and Mary Chain nebo folk punkovým Flogging Molly, přidává náš kmen hardcoreovou skupinu Walls of Jericho z amerického Detroitu. Tradiční žánrovou pestrost rozšíří Ondřej Havelka se svým swingovým orchestrem Melody Makers nebo premiérově mlady populárný zpěvák a objev roku Michal Horák s kapelou. Chybět nebude undergroundová legenda The Plastic People of the Universe a po deseti letech se na naše loviště vrátí MIG 21 s Jiřím Macháčkem. Celkem na festivalu vystoupí přes šedesát skupin. Lístky nyní stále za přátelských 1990 kůží.

více zde...

další aktuality »

VIDEO and others ...

 

mfdnes

 dedication

30th Anniversary of Czech Woodstock (1984-2014) Přeji trutnovskému festivalu, aby si zachoval svého svobodného ducha. Václav Havel ❤