Logo Ikona mobilního menu
20.8 - 23.8. 2020 TRUTNOFF Open Air Věnování festival Trutnov 2016
BUY TICKETS TICKET LINE +420 608 711 710

DRUMMING NEWS

Milí, posíláme do světa plakát s kompletním programem našeho Pow-Wow.

24. 7. 2020

Teď si už naše tradiční žluté poselství bude žít svým životem a šířit se do krajů vezdejších i bratrských. Bude to takové kmenové setkání - návrat ke kořenům… See You Later!

P.S.: Včerejší prohlášení ministra zdravotnictví k akcím v uzavřeném prostoru se nevztahuje na otevřená setkání pod širým nebem a na náš festival. Nevzdáváme to a pokračujeme, buďte s námi... See you later...!

více zde...

Padesát kapel na třech scénách. Spiklenecké setkání TrutnOFF BrnoON se ponese ve znamení pestrobarevnosti a bude asi největší letním open air festivalem

18. 7. 2020

Milé squaw, stateční spolubojovníci a noví stopaři, 

J.A.R., Bára Poláková, Visací zámek, Plastic People, Mňága a Žďorp, Michal Prokop a Framus Five nebo Originální pražský synkopický orchestr, to jsou některá ze jmen různorodého programu našeho Pow-Wow, tak jak jej máte rádi. TrutnOFF BrnoON  se odehraje v našich tradičních dnech okolo výročí sovětské okupace na nových lovištích, letos 21.–23. srpna. Po třech letech se naše festivalové tam-tamy rozezvučí v Brně Na Střelnici, mezi lesy a dobrými travami u Sun River, řečí bílých tváří v Brně Pisárkách za Anthroposem. Nová teritoria jsou s naším festivalem propojena nejen historicky, ale i svojí podobou s původními lovišti. Přivítáme zde na padesátku kapel a z obecně známých důvodů i omezený počet vás i nás. Co do množství kapel půjde zřejmě o největší český open air festival letošního léta.

 

více zde...

lidovky.cz: TrutnOFF BrnoON bude s padesáti účinkujícími možná největším festivalem léta

19. 6. 2020

Pořadatelé někdejšího festivalu Trutnoff, který si vybíral po opuštění trutnovského areálu Na Bojišti volno, se po třech letech vracejí do hry pod názvem TrutnOFF BrnoON. A zdá se, že době navzdory s velkou parádou.

Podle aktuálních informací hodlají v novém areálu - tedy na „nových lovištích“, jak praví jejich známá indiánská rétorika - poblíž řeky Svratky v brněnských Pisárkách, v lokalitě zvané Na Střelnici přivítat ve dnech 21. až 23. srpna padesát účinkujících. Tím by se suverénně vyhoupli na pozici největšího českého letního hudebního festivalu, alespoň co se počtu účinkujících týče. Publikum samozřejmě bude muset respektovat tisícový timit, pokud se do té doby nic nezmění.

více zde...

Program leží v šuplíku...

11. 5. 2020

Dnes ze stavby a dříve z pódia s hobbitem vyhlížíme další vývoj. Zavlečený vir mnohé změnil na celé Matce Zemi, která se brání. Mračna se stahují i nad našim měsícem zrní a Pow-Wow... I přesto - máme naději. Vize jsou. Pokračujeme...

Opakovaně k vám v tomto čase vybubnováváme stejnou zprávu: pokud se naše letošní Pow-Wow z obecně známých důvodů neuskuteční, bez problému vám vrátíme kožky za zakoupené vstupenky. Jsme na stejné lodi. Možná přijdou nelehké časy. Mnozí kůže budeme asi potřebovat. Zima může býti krutá. Pokud nebudete žabí kůže požadovat zpět, vstupenky zůstávají v platnosti na příští rok… Zatím však pokračujeme a naše náčelnické amulety dodávají energii. Děkujeme Vám za přízeň a podporu!

geronimo@trutnoffbrnoonfest.cz

 

více zde...

další aktuality »

VIDEO and others ...

mfdnes

 dedication

30th Anniversary of Czech Woodstock (1984-2014) Přeji trutnovskému festivalu, aby si zachoval svého svobodného ducha. Václav Havel ❤