Tam-Tam

 

Milé squaw a milí spolubojovníci,


k dnešnímu dni v měsíci padajícího listí ukončujeme Tam-Tam v této podobě, jak jste jej znali
několik zim. Nerušíme tím ale možnost vašeho vyjádření, jen způsob předávaných signálů se mění.
Své příspěvky můžete i nadále vybubnovávat na Facebookový Tam-Tam, kde vítáme podnětné příspěvky
od vašich poradních ohňů. Narozdíl od starého Tam-Tamu tím nynějším dáváme přednost věcné
a adresné diskuzi před anonymními příspěvky.
Wakan-Tanka, sláva Jagannáthovi, Elohímovi a všem lidem dobré vůle...!

P.S.
Zachované příspěvky ze starého Tam-Tamu najdete vyryté do stanových kůží v HISTORY.

 

_______________________________________________________________________

Z našeho tábora si vyhrazujeme právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu
trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení, směřující k potlačování lidských práv,
či vzájemně urážející příspěvky. Takové kouřové signály nejsou vítány...!
Vítáme věcné, podnětné i kritické příspěvky od vašich poradních ohňů.
Wakan-tanka! Sláva Jaghannáthovi, Elohímovi a vám... díky.

tova
2.8.2011 14:25

to Nazgul

Na tom není nic špatného a souhlasím. Proti samotnému Z. Bakalovi nemám v téhle souvislosti vůbec nic a naopak jsem rád, že jsou v této době a vzemi mecenášové, kteří (i když nemusí) dotují ze svého akce typu hudební festival... Na druhou stranu (a to o čem píšu já) je směšnost M. Věcheta resp. Geronimo agency, kteří si hrají na nejtěžší underground a indiánství a soulad s přírodou a všechny tyhle kecy... a přitom jim nevadí, naopak opěvují štědrý dar člověka,jehož příjmy ve výrazné míře pochazejí z těžby uhlí...Takže kecy o matce zemi, o tom jak je posvátné místo Bojiště, jak si matka Země potřebuje každý rok odpočinout a jak je jakýkoli zásah do přírody katastrofální...o tom nás poučují v samizdatu...k tomu si pozvou Hnutí Duha a další ekoaktivisty...a na tohle všechno si nehcají zaplatit peníze od člověka, který je získal mimo jiné tím, že jeho společnosti "MATKU ZEMI" dolují a teží z ní suroviny v obrovském množství...? V tomhle ohledu je celá ta "taškařice" a hra na indiány neskutečně směšná a ubohá...toť vše...howgh:-)

Nazgul
2.8.2011 13:37

Tak já osobně nespatřuji nic špatného na tom, že někdo vydělá spoustu peněz a za část z nich podpoří alternativní festival. Jiná věc by byla, pokud by měl Bakala nějaký morální škraloup - třeba kradl, uplácel, paktoval se s estébáky... O tom ale nic nevím.

tova
2.8.2011 11:19

Plakát

Není třeba hledat plakáty, stačí se podívat do sekce partnerů festivalu: http://www.festivaltrutnov.cz/contact/partners/ Jenom by mě zajímalo, jestli bude pan Bakala Věchetem taky přímo na hlavní stage pozván a očelenkován...a bude mu udělen titul např. šamana kmenu, nebo tak něco...:-/ Rád se budu mýlit, třeba je Bakala "absolutní undreground miliardář" žijící přísně asketickým životem v souladu s přírodou a NEJVYŠŠÍ MOCNOSTÍ a všechno, co se píše jsou jen zlé pomluvy...

assam
2.8.2011 10:27

Prorustani "byznysu" do "alternativniho festivalu"

Alternativa a nezavislost uz neni, co byvala, stava se pomalu komerci. "Podnikatel" Bakala se rad zviditelni podporou "woodstocku", vsak on nas obere nekde jinde. Ostravske a polske uhli zasponzoruje tento "eko-festival". http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet-miliardaru/miliardar-bakala-podpori-rockery-prispeje-na-cesky-woodstock_207052.html

mamlas
1.8.2011 21:21

plakát

Tak mě ta tvář páně Bakaly taky nemile překvapila, nicméně dost smutný mi přišlo, že sem ten plakát viděl v metru (na Národní třídě)...škoda, že laminátový obrázky vytlačily starý dobrý guerillový výlepy :-/

Pikna
1.8.2011 20:35

já jsem dneska viděl plakát a jsem z toho v prdeli....bakala vedle amnesty a náčelníka? asi se někdo zbláznil,no nechápu to,mrzí mě to,asi dal někomu ranec zlata,ale i tak.....tady nepomůže ani ohnivá voda,je to hnus

Lady Kobliha
1.8.2011 20:11

To litr a Nazghul

Tak, tak. Je to divné, ale já už na to se_u:) nepředstavitelně moc se těším na tento fesťák a nic ani nikdo mi ho nezkazí!!:) snad jen to počasí aby vyšlo...

litr
1.8.2011 18:26

to Nazgul

no čekal jsem něco podobnýho (jako že dostane nějaký "šamanský" jméno apod..)v samizdatu bude určitě taky něco o něm, to je smutné moc

Nazgul
1.8.2011 14:18

Bakala

Dnes jsem viděl nové plakáty na festival... v pravém horním rohu je něco jako "za podpory pana Bakaly... díky Zdendo!" a jeho portrét. To už se mi moc nelíbí. Poděkování je slušnost, toho "Zdendu" si mohli odpustit, ale dávat jeho fotku vedle Iggyho, Geronima a Václava Havla... no nevím nevím.

Atilla
1.8.2011 12:17

Správně, Vítkáče!

Proč nejsou, když Radomil Uhlíř bude zase uvádět? A Psí Vojáci jsou taky v srpnu někde mimo, když koncertují zas až od 9.9.? A Krausberry nebo někdo jinej z Hanspaulky mi fakt chybí hodně.. Ale zase bude Vltava a snad tentokrát i jejich Kapitán Pejsek! :o)

31.7.2011 17:06

Pivo a vlastní pití

Divím se, kolik lidí v loni nevědělo, že se může normálně chodit do vnitř bojiště i s vlastními nápoji. Ano, security to zkoušeli na každého - ovšem neprávem. Kdo si přečetl pozorně samizdat a byl na bojišti včas, ten věděl co se smí a nesmí nosit dovnitř (a petky s chlastem rozhodně zakázaný nebyly) - kdo ho má, tak ať se podívá na strany 24 a 25. Je tam psáno 24 - nevyhazovat po bojišti víčka od petek po zemi a na str,25 je pak co se nesmí nosit dovnitř. Nápoje v petkách se mohly nosit dovnitř. Když vás z ochranky nechtěli s nějákými nápoji pustit, měli jste okamžitě po security chtít (a letos zase chtějte pokud nebude jasně psaný, že se to nesmí) ať vám zavolají svýho šéfa ( Nebo já vždycky říkám SLUŠNĚ takovou větu co na ně mám připravenou: Spolu to nebudeme řešit, zavolejte mi někoho kdo tady tomu velí, protože já vím co se smí a nesmí.) a ten ať vám to vysvětlí, proč jste nesmyslně omezováni - případně chtít zavolat někoho z pořadatelů - to mě pomohlo vždy, když byly problémy s některými z nich v modrým dresu. Na tohle mávnou rukou a jdete i s pitím dovnitř. Tak se poučte a už se na vás těším i se svým chlastem a super náladou ve vnitř. P.S. : Mám desáté výročí v sedmadvaceti letech, takže si to dám s lidma který mám rád a to jste kurva vy všichni!! Kapely jsou mě jedno - max. bych je trochu přitvrdil:) Dřív jsem byl na měko když Trutnov končil a teď jak jdou roky je to spíš když začíná, ten pocit někde uvnitř, vzpomínky na všechno co jsem zde zažil..............ano děkuju,že mohu být jednou za rok součástí této kulury, která se zde vytvoří na těch pár dní. Akorát nevim kdy mám přijet. Když se začínalo ve čtvrtek jezdil jsem už v úterý, tak podle toho co vim budu muset přijet už v pondělí. Wakhan - thanka bojovnci!

Ondrys7
31.7.2011 00:41

KAPELY

SKINDRED A THE DHOL FOUNDANTION TO BUDE NÁŘEZ ....

kitaro
31.7.2011 00:24

Bretulin8612

No co by dělali ... hráli by nám ty svoje fláky, ne? A cálne to Bakala, tak co ...

Ondrys7
30.7.2011 23:29

1baky

tak teda Vítkáče,Faith no More,Skyline a Primal Scream

kitaro
30.7.2011 23:20

baky

Budu skromnej - Vítkáče, Hever and Vazelína, Krausberry a Crash Worship. Díky moc a ať se penízky kutálej

Bretulin8612
30.7.2011 15:22

1baky19

Polemic, Rise against, Arctic Monkeys, Skyline, Staré pušky a FF ... :D

1baky19
30.7.2011 12:55

Tady Bakala, ahoj ... Tak copa byste, deti, jeste chteli za kapelku na festivalu? No problem, zdroje jsou :-)

Dan
30.7.2011 07:42

to cyhla

Wakhan-thanka! Radio zprovozníme v příštím týdnu, je to rest, který nám zbyl jako jeden z posledních. Díky za zájem.:)

Zidovina1
30.7.2011 01:05

gruly

Nechci předbíhat a správně si tohle mám nechat pro sebe, ale FF - potvrzeno.

gruly
29.7.2011 20:33

Kapela

Kdo ví jestli ještě nějaká kapela bude, tímto bych rád vyzval dotyčného, který věděl dřív Anti-Flag, Enter Shikari či Arch Enemy, jestli něco neví:)

mamlas
29.7.2011 16:46

Bretulin8612: Holt ti bude muset stačit symfonický orchestr FF (ale jsou taky dobří a jsou tam pěkný holky ;-) )

Elvis
29.7.2011 13:22

Bretulin8612

Já ti povim co by tu dělali - pekelnou show:) A kdo by je zaplatil? Pan Bakala?....

nezmar
29.7.2011 13:07

fighters

bojovníci na bojišti, to by bylo něco neskutečnýho, ale asi bychom měli začít trochu krotit fantazii.

Bretulin8612
29.7.2011 12:48

FF

Lidi neblázněte s těma FF :( Já z vás dostanu infarkt, moje nejoblíbenější skupina v poslední době. Co by tu dělali? :D Navíc, asi to bude trochu jiná cenová relace než co doposud hrálo na Bojišti. Ale je pravda, že oni hráli třeba garážové turné, kdy si vybírali garáže v severní americe u fanoušků a odehráli tam vždy celý koncert, takže bůh ví, šílenci jsou, tak rpoč ne Trauč, ach jo... ať už to potvrdí tu tajnou kapelu :D PS: sorry za "spam" :)

cyhla
29.7.2011 11:38

Radio

Ahoj Geronimo, nechtělo by to už zprovoznit Radio Geronimo? Loni mi perfektně pomáhalo v čekání na festival. Díky :)

litr
29.7.2011 11:25

to mamlas

prosím tě nevyslovuj tady slovo "naposledy" nebo se toho zas chytne někdo z Trutnov agendy a bude zase humbuk-ať bude festival pokračovat kdekoliv jinde, už to nebude ten Trutnov Na Bojišti!

mamlas
29.7.2011 07:17

...

Tak jasně, že je hezký, že p. Bakala dá nějaký peníze na kapely, nicméně imho by bylo lepší, kdyby jeho dar třeba pomohl tomu, aby Trutnov pokračoval. Od lidí blízkým organizaci mám echo, že letos bude festival na Bojišti opravdu naposledy a já nemůžu jet, tak by to p. Bakala mohl ještě na zarok zařídit. :)

Panzemekoule
28.7.2011 18:06

Kitaro

Snílku, Bakala zas tak štědrej nebude

Pan reggae
28.7.2011 17:50

Rocky Leon

Jooo, ten by se tam šiknul, positivní týpek to je :)... takhle na odpolední pohodu by se hodil :)

kitaro
28.7.2011 16:48

Foo Fighters

Tak to by mohlo sedět ... 18.8. jsou v Belgii, 20. v Rakousku a 21. v Německu. V pátek 19.8. mají hoši volno :-) .... a Iggy je na Trauči ve čtvrtek, takže žádná kolize ... Geronimo, trefil jsem se? Tak ať to vyjde ... Come Back, FF!

masakr007
28.7.2011 16:31

zpráva z tisku

Na Idnes je odpověď na otázku "Kdy festival začíná" odpovězeno toto: Neoficiální začátek je už ve středu 17.srpna při západu slunce a tónech kapely Půlnoc.

gruly
28.7.2011 15:38

Nesrovnatelné

Nazgul: taky nemůžeš porovnávat morálku a zásady tehdejších velkotovárníků a dnešních uhlobaronů atd.....v tom je obrovský rozdíl, tehdy to bylo naprosto přirozené.

Nazgul
28.7.2011 14:14

Např. můj prapradědeček byl vlastníkem továrny s 1000 zaměstnanci, a za vydělané peníze nechal ve městě postavit školu, sirotčinec, kašnu, kostel a kapli za městem, a platil provoz toho všeho.

Nazgul
28.7.2011 14:12

ad Bakala

Mahoney: Bakalu moc neznám, ale nemyslím, že by všichni boháči vydávali peníze, jen když za to něco očekávají. Naopak, myslím, že spousta multimilionářů dotuje či podporuje kde co, a že bychom se divili, co všecko by najednou nebylo, kdyby všichni boháči mysleli jen na sebe.

Kayuzscha
27.7.2011 18:30

nejlepší

http://www.rockyleon.com/ včera sem na něm byla a takovej skvělej zažitek.... to musite taky zažit.... bylo by super,kdyby se tu objevil a nebo aspoň ho pozvat příští rok :)popřemýšlejte o tom páni pořadatelé ;-)

nezmar
27.7.2011 18:18

to Mahoney

asi to bude pro Havlovi hezký oči. koupil mu v praze knihovnu, pujčoval mu letadlo. jsem zvědav, co na to lidi z duhy, který každý rok jezděj. je mi z toho nějak smutno...

Mahoney
27.7.2011 17:39

Kdo by to před pár lety řekl, že Trutnov bude podporovat nejbohatší českej uhlobaron? Co tím ten člověk sleduje? Tihle lidi nikdy nedělaj nic jen tak pro něčí hezký oči...

xedr
27.7.2011 16:15

a co wohnouti??hudba praha...??

dancza
27.7.2011 11:03

3 lístky

Zdravím, bohužel nám letos plány na relaxaci v podhorském ležení překazila práce... Nabízím tedy 3 lístky. Kdo máte zájem, ozvěte se na ladydark@seznam.cz

Elvis
27.7.2011 08:20

Pantera

To jo no, Pantera nešlape už dobrejch 8 let:)) Já to vidim na Queens of the stone age, teda spíš si to přeju;)

gruly
26.7.2011 21:32

Pantera

Neexistující Pantera, to zrovna:)))) Jako vtip dobré:)

Hitchhiker
26.7.2011 20:30

Tova

naprostej souhlas se vším co píšeš.

Peca
26.7.2011 19:13

m

Tak jestli s tou Panterou nekecáš,tak si tě na Bojišti najdu a dám ti pusua to i v případě že seš vošklivej chlap.:)))

m
26.7.2011 16:15

tajný zdroj

tajný zdroj mluví o Machine head a Panteře. Ale psst - brzy to budou mít na www

Zenuse
26.7.2011 13:38

2 lístky

Zdravim.. Bohužel nemůžu jet, takže nabízím 2 lístky. Kdo má zájem, ať se mi ozve na email jevgenija.vanukova@gmail.com

alien
26.7.2011 12:40

naprostý souhlas

Tova, napsal jsi to i za mne.

Elvis
26.7.2011 11:31

kitaro

podle mýho to budou Queens of the stone age nebo Faith no more;)

tova
26.7.2011 11:15

Litr, Gruly

pánové souhlas...Festival mam rad, ale jakmile slysim (vidim) nekde mluvit Vecheta, tak se mi otvírá kudla v kapse... Letos je to muj 12. rocnik...z toho 5 nebo 6 jich bylo "poslednich"... Na jednu stranu nenavidime komance, ale klidne si tam nechame agitovat ty pomatence proti radaru (mlady komunisty), nevadi nam Manic street preachers, ktery lezli do pr... Fidelu Castrovi. Letos mame Locos..dalsi levicacky aktivisty jak vysity...A o tom "Boji o Bojiste" skoda mluvit, kdo se jenom trochu zajimal, jak to fakt je a kdo jen trosku zna mistni pomery...aaach jo

honem-tam
25.7.2011 21:30

Jede někdo autem ze SM(NJ,VS,OV)?Kdyby bylo jedno volne misto v autě tak bych se přidal.Skype richard17991,nebo tel.608846978.Dik

kitaro
25.7.2011 20:36

Já bych tipoval RATM anebo Foo Fighters ...

pepino
25.7.2011 19:32

solfernus

To by špatný fakt nebylo.....ale v článku mluví Martin Věchet o ještě jedný zahraniční kapele, která je v jednání......nějaký spekulace?? Co???

Solfernus
25.7.2011 16:10

pepino, faktotum

Přesně takovou reakci jsem očekával :-)Ale nebylo by to špatný co?

pepino
25.7.2011 13:14

lístek

hola, hola, mám jeden lupen navíc, přenechám za pouhých 880,- + případné poštovné. Kdo má zájem nechť píše na: pepino.ml@centrum.cz, nebo 736 523 631.

Ksicht
24.7.2011 23:52

nehladajte chyby

vaše česke pivo najlepšie na svete, prečo sa tam leje furt ten gambač ktorý chutí jak sladko-kysli nalev z uhoriek alebo čalamady , to mi je fuk... ale chcel som povedať k tym securiťakom, že proste nevidel som fest kde by boli tak priatelsky securiťaci ako tam.. jedneho kamoš celeho oblial pivom a typek miesto toho aby mu rozbil nos ho poslal nech radšej ide dalej.. a dalo sa nimi v pohode kecať.. security su tam v pohode.. to že si nemožeš nosiť do arealu neake veci predsa neni ich chyba..

nezmar
24.7.2011 22:43

:)))

elvis s jacksonem vystupovali na trutnově vloni a byli moc skvělí, škoda že asi letos nebudou....

faktotum
24.7.2011 20:30

:-)

Za jeho prachy by mohl dorazit ze záhrobí i Michael Jackson s Elvisem. Když mu Mgr. Bohuslav Sobotka v r. 2004, v te době ministr financí, prodal přes kyperskou společnost RPG INDUSTRIES státní podíl v OKD v hodnotě cca 700 mld. Kč za 50 mld.

pepino
24.7.2011 19:50

:)

Za peníze pana Bakaly by mohly přijet klidně i Pink Floyd..........

Solfernus
23.7.2011 13:30

:-)

Za peníze pana Bakaly by mohli přijet Faith No More ...

litr
22.7.2011 22:05

to Gruly

přesně jsi to vystihl,fesťák mám rád a jezdím pravidelně, ale ty kecy okolo to už je fakt trapný ....

Nazgul
22.7.2011 13:00

Bakalu moc neznám. Co je na něm špatně?

gruly
22.7.2011 10:42

Úsměvné

Trutnov se stává takovou malou prodejnou "děvkou", komunisty ne (Nohavica,....), přesto tu hrajou kapely, co bolševické názory podporují x velké sponzory ne (ctíme underground myšlenku) a přesto je akce podporována od člověka jako je Bakala. To už snad není ani vtipné číst ty vaše řeči, páni pořadatelé:)

Mahoney
21.7.2011 23:16

Mahoney

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Nejhor%C5%A1%C3%AD_piva_sv%C4%9Bta ---- Na nejhorsi piva sveta se muzete podivat v tomhle odkaze. Gambri HNUS se tam umistil celkem vysoko...

Pan reggae
21.7.2011 20:24

Ziggy Marley

Do budoucna dostat Ziggyho na Trauč, pro pořádný reggae a bude fajn :)

litr
21.7.2011 19:09

Bakala

tak Bakala na to má dost peněz, ale je jasný že kapely atd.. nejde zaplatit pouze ze vstupného a z pronájmu obchůdků jak se kdesi psalo.nějakej vedlejší zájem v tom ale přece jen bude,doufám že z něho neudělají nějakýho "guru festivalu" nebo nějakou podobnou p......u jak mají pro Havla a spol..

Nazgul
21.7.2011 13:21

Bakala

Příspěvek Bakaly mě taky překvapil. Ale co. Proč by nemohl za své peníze podpořit festival? Nevěřím, že by se náčelnictvo nechalo koupit nebo na oplátku zavázat k něčemu špatnému. A je lepší, když festival platí soukromí dárci, než aby na něj museli z daní přispívat všichni, včetně těch, které to nezajímá.

smil.ky
20.7.2011 21:20

odkaz týden

to alien: když si přečteš pořádně aktuální seznam kapel tak je tam kapela The Locos - která je rozpadlou kapelou Ska-p tzn. že to Ska-p to pravděpodobně nebudou, další důkaz je že se v odkazu píše že se jedná o kapelu tvrdšího ražení. Což Ska-p taky není....alespoň podle mého skromného názoru :)

bobi
20.7.2011 15:48

........

taky mě to tak trochu překvapilo, proto jsem jsem ten odkaz vložil..... trutnov byl vždy nezávislej fest(aspoň se to říkalo), a tímhle to nejspíš končí.... nikdo do ničeho nedá peníze, aniž by z toho něco vytěžil...ale třeba to bude k dobru.... každopádně Trutnov je nej.......

pepino
20.7.2011 13:50

odkaz Týden.cz

Pan Bakala podpoří(finančně) indiány z Trutnova. Prvně mne to překvapilo, ale pak jsem si řekl "vlastně proč ne". Jestli to dělá jen pro to aby podpořil festival tak ok, ale jestli v má jiné zájmy, tak bych se možná o ducha festivalu trochu bál. Tak uvidíme.. Co na to říkáte??

Nazgul
20.7.2011 13:02

Pivo

A mně se zase Krakonoš hnusí, a festivalový gambáč se dá pít.

alien
20.7.2011 12:43

ještě jedno překvápko

jak říkal Věchet pro Týden CZ, že je v jednání ještě jedna velká kapela, tak to mají být údajně Ska-P. Já si jen přeju ať to tak není, zaprvé je nemusím a zadruhé je na ně bojiště malé.

kitaro
20.7.2011 01:29

"pivo"

apostolka: pivo moc nepiju (víno!), ale na Trauci celkem jo. Ovsem ne Gambrihnus, tomu se vyhýbám úspěšně už cca 4 roky. Řešení asi jediné - bojkot! Dá se to obejít - vlastní pití do areálu (dá se, když se chce), Krákora před hl. bránou apod. ... Kdyby si tam nikdo nekoupil ani jedno G, myslím, že bysme od nich měli příští rok pokoj ...

Mahoney
20.7.2011 00:11

Mahoney

ceskych batuzkaru... kurva preklepy.

Mahoney
20.7.2011 00:10

Nazgul

Uz jsem z cundru doma, Trolly jsem nepotkal, jedinej Troll, kteryho jsem krmil, jsem byl ja sam :-) Kdo by se chtel podivat na fotky z tyhle cesty, ma moznost v odkaze. Ke konci cundru jsem se dokodrcal az do poutniho mista ceskych batuzakru - estonskeho mesta Kunda, kde jsem nechal zapis v mistnim legendarnim "Kundim deniku" No nic, podivejte se sami... ---- http://mahon.rajce.idnes.cz/Vandr_na_SEVER_2011/

Mahoney
20.7.2011 00:03

to Elvis

No ja jsem zase Severocech a s Krakonosem to u me byla laska na prvni lok. K tomu medovina , upickej rizek, stamgasti na Prazacce a sirokej usmev pinglice Jitky, prezdivany Jitrnice ;-) No taky se tesim, ne ze ne ... --

dejmek
19.7.2011 22:54

truutnov 2011

paradni menu na nasem milovanem festu,diky nemuzu se dockat.jeste mesic.........

mamlas
19.7.2011 22:01

rejpnutí :o)

WOW! to by se mohl festival odprostit od závislosti na Gambáči a roztočit i jiný pivka! Nebo najmout jiný securiťáky, takový, který budou benevolentní při vnášení vlastního pití do areálu! ;-)

bobi
19.7.2011 20:48

celkem zajímavej odkaz

http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet-miliardaru/miliardar-bakala-podpori-rockery-prispeje-na-cesky-woodstock_207052.html

Panzemekoule
19.7.2011 16:41

Luciano

Díky moc za Luciana, pro mě největší pecka

Nazgul
19.7.2011 14:34

Kašlete na Havla! Nekrmte Trolly!

Elvis
19.7.2011 13:20

Mahoney

Co já zas vím, tak že ochranka zabavuje a vylejvá i propašovaný víno;) a k tý Krákoře... Neskutečný projímadlo, který ve mě evokuje chuť antibiotik. Ale to je nejspíš tím, že jsem středočech. Holt jinej kraj, jiný pivo;)


Celkem příspěvků 13377 stránky : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168